אישור כיבוי אש לגן ילדים

אם יש משהו שאנחנו לא מוכנים לזלזל בו, זה הבטיחות של הילדים שלנו. הבטיחות של הילדים שלנו חשובה לנו בכל ההיבטים, אך הפעם אני מדבר על הבטיחות באש.

הילדים שלנו, במיוחד בגיל הרך של גן הילדים, הם במובנים רבים חסרי ישע במצבי חירום. אין להם עדיין את הכלים והיכולות הפיזיות להתמודד בעצמם עם מצבי חירום של אש.

לכן עלינו מוטלת החובה להחמיר בכל הנוגע לבטיחות באש. החוק מחייב אישור כיבוי אש לגן ילדים. לצערנו, שמענו בעבר על מקרים בהם ניתנו אישורים לגני ילדים תמורת בצע כסף או אפילו גני ילדים שפעלו ללא אישור כיבוי אש.
אנו מתנגדים לכך בכול תוקף, יש צורך בבדיקה מקיפה של מכבי האש על מנת לוודא שלא נשקפת סכנה לילדים. אנו ממליצים להורים לוודא באופן אישי שלגן הילדים יש אישור כיבוי אש לגן ילדים. למען השקט הנפשי שלכם,

תוכלו להזמין גם ייעוץ בטיחות באופן פרטי. ייעוץ פרטי הוא הדבר הכי אמין, אין לו שום אינטרס לדוח כוזב, אתם הרי אלו שמשלמים לו בכל מקרה.

 אישור כיבוי אש להיתר בנייה

כל מי שמתעסק בתחום הבנייה כבר יודע שיש צורך באישור כיבוי אש להיתר בנייה.

את היתרי הבנייה מנפיקה הרשות המוניציפלית. זה יכול להיות עבור בנייה של מבנה חדש וזה יכול להיות עבור שינויים במבנה קיים. אחת הדרישות של הרשויות בהנפקת היתרי בנייה היא אישור כיבוי אש להיתר בנייה.

לכן, כאשר אתם רוצים לבנות, במקביל להגשת הבקשה להיתר בוועדה המקומית של הרשות המוניציפלית, יש לפנות גם למכבי האש. הפנייה למכבי האש דורשת את הגשת תכנית המבנה, עם סימון של אמצעי הבטיחות וסידורי הכבאות.

על התוכנית להתאים לתקנות הקבועות בחוק כמובן. בנוסף יש לפתוח תיק בתחנת הכיבוי שם תקבלו גם שובר לתשלום. מכבי האש יבחנו את התוכנית שהוגשה להם; במידה והכול תקין, מכבי האש יאשרו את התוכנית. אך כמובן שהתהליך לא תם בהיתר הבנייה.

מכבי האש ימשיכו להיות מעורבים בפרויקט הבנייה ויתכנו ביקורים של מכבי האש במהלך העבודות. לקראת סיום הבנייה מכבי האש צריכים לאשר את חיבור הבניין לתשתיות. ולבסוף כאשר תם הפרויקט, מכבי האש יתנו אישור כיבוי אש לטופס 4.

אישור כיבוי אש לטופס 4

אישור כיבוי אש להיתר בנייה מתייחס לשלב ההתחלתי של הפרויקט, בו צריך להציג למכבי האש את התוכנית והם מאשרים בהנחה שהיא מתאימה לתקנות הקבועות בחוק.

אישור כיבוי אש לטופס 4 מתייחס לשלב האחרון של פרויקט הבנייה. בשלב זה הבנייה כבר הושלמה, המבנה חובר לתשתיות (חשמל, מים טלפון) באופן קבוע. על מנת לקבל אישור כיבוי אש לטופס 4, על מפקח מניעת דליקות מטעם מכבי האש לבחון את הבניין כאשר הוא מחובר לכל התשתיות. במידה והכול כשורה
 

אישור כיבוי אש לגן ילדים  | אישור כיבוי אש להיתר | אישור כיבוי אש להיתר בנייה | אישור כיבוי אש לטופס 4