בטיחות בבנייה ומבנים 

יועץ בטיחות אזור הדרום

יועץ בטיחות אזור הדרום הוא דבר הכרחי בכל פרויקט בנייה. לכל פרויקט בבנייה ומבנה מוגמר יש את הוראות הבטיחות המתאימות לנסיבות שלו. תפקידו של יועץ בטיחות אזור הדרום הוא להכין תוכנית מסודרת לכל נהלי הביטחון של הפרויקט, נהלים אשר מתייחסים לתהליך העבודה ולפרויקט המוגמר. יועץ בטיחות אזור הדרום חייב להכיר את כל החוקים בחום ואת דרישות שירותי הכבאות. עבודה נכונה של יועץ בטיחות תמנע בעיות עם גופים אלו בשלב מאוחר יותר. למעשה תוכנית הבטיחות שמכין היועץ, היא זו שעוברת לאישור מכבי האש. יועץ הבטיחות לא רק מתכנן תוכניות וממליץ המלצות, יועץ בטיחות באזור הדרום חייב לפקח בפועל על ביצוען של הוראות הבטיחות.

יועץ בטיחות אשדוד

יועץ בטיחות הוא לא רק עבור אישורי בנייה ופרויקטים, למעשה כל עסק צריך שירותים של יועץ בטיחות על מנת לקבל את רישיון העסק. יועץ בטיחות אשדוד מבצע סקר סיכונים בעסק ומרכיב תוכנית בטיחות המותאמת לצרכי העסק ולמצב הפיזי של המבנה. את התוכנית של יועץ הבטיחות יש להגיש לאישור מכבי האש. אחד הדברים החשובים ביותר שעושה יועץ בטיחות אשדוד הוא הכנת תיק חירום, המכונה תיק שטח; זהו תיק הכולל את כל המידע הרלוונטי למקרה חירום. במידה ויתרחש אירוע מסוכן, הרשויות השונות יוכלו להשתמש במידע זה על מנת להציל חיים. המידע כולל את תוכניות המבנה, מערכות המים, החשמל וכל התשתיות החשובות בתרשימים ובתמונות.


יועץ בטיחות אש רחובות

יועץ בטיחות אש רחובות לא מתעסק רק במערכות לגילוי וכיבוי אש; בשנים האחרונות התקנות מחייבות גם על התקנת ציוד מיוחד לפינוי עשן חום במקרה של שריפה. תקנות אלו באן בעקבות תחקירי שריפות אשר הראו שישנם נפגעים רבים שלא נפגעו מהאש באופן ישיר אלא מהחשיפה לגזים רעילים. מערכות לפינוי עשן הן מערכות מצילות חיים ולכן החוק מחייב על התקנתן בנסיבות מסוימות. יועץ בטיחות רחובות מכיר את כל התקנות ויודע מי צריך להתקין מערכות מסוג זה ויכול לתת לכם את כל המידע הדרוש. יועץ בטיחות אש רחובות הוא מי שעבר קורס הסמכה מקצועי על מנת ללמוד את כל נושא האש והסיכונים הכרוכים בה, הוא המומחה לנושאים אלו.


יועץ בטיחות אש תל אביב

מערכות לפינוי עשן וחום כוללות מפוחים, תעלות הולכה לעשן, פתחי אוורור  ומדפי עשן. כל המערכות בהן משתמשות מבוססות על פי תקן של 1001 של מכבי האש. החוק אשר מחייב להתקין מערכות אלו של פינוי עשו חום מתייחס לכל מבנה מוסדי, מבנה תעשייתי, מבנה ציבורי או מבנה מגורים פרטי גדול.  יועץ בטיחות אש תל אביב ידע להתאים לעסק שלכם או למבנה את המערכות המתאימות. מערכות אלו יבטיחו שבמקרה של שריפה ותרחיש קיצוני של לכודים, יקטנו הפגיעות בנפש בזכות מערכות המסלקות את הגזים הרעילים.