יועצי בטיחות לרישוי עסקים

יועץ בטיחות ראש פינה – רישוי עסקים

מחפשים יועץ בטיחות רישוי עסקים בעפולה או אולי יועץ בטיחות ראש פינה?  מה בעצם צריך לעשות יועץ בטיחות רישוי עסקים?

על פי מערכת החוקים בישראל, כל פתיחת עסק דורשת רישיון עסק. על מנת לקבל את רישיון העסק יש לעמוד בכל מיני תקנות חשובות אשר נועדו להבטיח את בטיחות העסק, העובדים בו ועוברי האורח. אין תקנה אחת גורפת אשר נכונה לכל העסקים, להפך. לכל עסק ישנן תקנות מיוחדות הנוגעות לתחום בו הוא פועל, המיקום שלו, חומרי הגלם, תהליכי הייצור ועוד. לכל עסק ישנם צרכים מיוחדים וסיכונים מיוחדים, בהתאם לכך לכל עסק ישנן תקנות ספציפיות. יועץ בטיחות רישוי עסקים הוא איש המקצוע אשר מכיר את כל התקנות השונות ויודע מה נכון לגבי העסק שלכם. לעבודה עם יועץ בטיחות רישוי עסקים ישנם יתרונות רבים ובהרבה מקרים היא גם חוסכת כסף. תארו לכם מצב שאתם מקימים עסק ובבואכם לקבל את רישיון העסק אתם מגלים שישנן תקנות רבות שלא ידעתם עליהם ועכשיו עליכם לבצע שינויים יקרים, אחת לא תקבלו אישור לעסק. לצערי הרב ישנם מקרים רבים בהם אנשים פונים ליועץ בטיחות ראש פינה כאשר כבר מאוחר מידי. מומלץ לפנות ליועץ בטיחות ראש פינה כבר בשלבים הראשונים – כך כאשר תעמדו בפני הרשויות העסק שלכם יהיה מוכן לקראתם ותוכלו לקבל את כל האישורים בצורה מהירה.

יועץ בטיחות ראש העין – רשויות המעורבות ברישוי עסקים

ישנן רשויות שונות המעורבות בשלבי האישור של עסקים, זה יכול להשתנות על פי אופי העסק. לכל רשות ומשרד ממשלתי יש את התקנות הרלוונטיות לתחום אחריותה ועל העסק לעמוד בהן.  יועץ בטיחות ראש העין יודע איך לקבל אישור עבור כל סוגי העסקים. לדוגמה המשרד לאיכות הסביבה רוצה לוודא שהפעילות בעסק שלכם אינה מסכנת את הסביבה. אם לדוגמה העסק שלכם הוא מפעל לייצור צבעים, המשרד רוצה לדעת שלא תפלטו חומרים רעילים המסכנים את העובדים והסביבה. לכן ישנן תקנות מיוחדות עבור הבטיחות ועליכם ליישם את התקנות על מנת לקבל את רישיון העסק.
דוגמה נוספת היא מכבי האש – הם רוצים לדעת שבעסק ישנם אמצעים מתאימים לגילוי אש ועשן. לכל עסק בהתאם לרמת הסיכון ישנן דרישות אחרות של מכבי האש. ישנם עסקים שבהם יש צורך להתקין מערכות אוטומטיות לכיבוי אש וישנן עסקים בהם מסתפקים במטפי יד.
יועץ בטיחות ראש העין מכיר את דרישות הבטיחות של כל אחד מהרשויות שהוזכרו, ואחרות שלא הוזכרו. הוא יסייע לכם לבנות את העסק בצורה הנכונה, כך תוכלו לקבל את רישיון העסק במהירות ובקלות ותוכלו להיות רגועים כי העסק שלכם בטוח.

יועץ בטיחות עפולה

ליווי והכנת המסמכים בתהליך רישוי עסק הוא דבר חשוב, אך יועץ בטיחות עפולה הוא לא רק יועץ המלווה אתכם בשלבים הראשונים של הקמת העסק. בטיחות היא אינה נושא המסתיים עם קבלת האישור. יש צורך ביועץ בטיחות עפולה על מנת לוודא באופן קבוע שהעסק הוא על דרישות הבטיחות. חלק גדול מנושא הבטיחות הוא הדרכת העובדים, לדוגמה מה הטעם במטף כיבוי אש אם העובדים אינם יודעים להשתמש בו? לכן חלק נכבד מעבודתו של יועץ בטיחות עפולה היא גם לתדרך את העובדים ואפילו לעשות סימולציות.