מערכות גילוי אש חדרה נתניה

מערכות גילוי אש חדרה

מערכות גילוי וכיבוי אש הן דבר חשוב מאוד בכל עסק, מוסד לימודים, בניין פרטי, מבנה ציבורי וכל מקום שבו ישנם אנשים ורכוש. כמובן שישנם מקומות בעלי סיכונים גבוהים יותר לאש, כמו מפעלים בהם מתעסקים בחומרים מתלקחים, ומקומות בעלי פוטנציאל נזק גדול יותר במקרה של אש. אבל בשורה התחתונה כל מקום צריך מערכות גילוי וכיבוי אש. מערכות גילוי אש חדרה נותנות לכם התרעה מוקדמת במקרה של אש ולפעמים גם תגובה אוטומטית של מערכות כיבוי אש. אך לפני שמדברים על גילוי וכיבוי אש, במערכות גילוי אש חדרה דווקא שמים את הדגש על מניעה.
ישנה חשיבות גדולה למניעת אש ולכן יש לנקוט באמצעי זהירות בבית ובעבודה. בשביל למנוע אש ישנם אמצעי זהירות ונהלים שונים. לדוגמה בבית יש להיזהר מעישון במיטה ותנורים חשמליים, אלו הם גורמים ידועים הגורמים לשריפות. על פי דוחות מכבי האש, במקרים רבים שריפה פורצת כתוצאה מסיגריות ותנורים חשמליים. אם מדובר במפעלים יש להיזהר בקרבת חומרים דליקים, לא לעשן לידם או לעשות עבודות רתכות העלולות לגרום להתלקחות. אם ישנן מערכות חשמליות של מתח גבוה, יש לוודא שחשמלאי מורשה בודק אותן כי הם יכולים להיות מקור לשריפה. ישנן עוד הרבה דוגמאות, לעל מקום עבודה ישנם מאפיינים שונים וסכנות שונות אשר יכולות לגרום לאש.

מערכות גילוי אש נתניה
בנוסף למאמצי המניעה יש לתכנן את מערכות הגילוי של האש. במערכות גילוי אש נתניה מתמחים בהתקנת מערכות שונות של גילוי אש. אלו הן מערכות חשובות מאוד, בעזרתן ניתן לדעת על סימנים ראשנים של אש עוד ברגעים שהיא נסתרת ולא גלויה לעין, כמו למשל אש הפורצת במחסן אחורי או בארון חשמל. אם האש פורצת במקום נסתר, יעברו מספר דקות עד שהיא תהיה גדולה מספיק בשביל שירגישו בה. אלו הן דקות קריטיות מאוד, בעזרת מערכות גילוי אש נתניה תוכלו לדעת על האש כבר ברגעים הראשונים ולחסלה שהיא קטנה. ככל שהאש גודלת היא יותר מסוכנת וגורמת יותר נזק. מקרים נוספים של שריפות יכולים להתרחש בעסק בשעות הלילה, למשל קצר במערכת חשמלית עלול לגרום לשריפה. אם זה קורה בלילה, אין אף אחד שירגיש ויתכן שיגרם נזק רב. מערכות גילוי וכיבוי אש יכולות להרתיע באמצעות מוקד 24 שעות ביממה.
מערכות גילוי אש מחיר
כאשר מדברים על מערכות גילוי אש מחיר, אין תשובה אחידה לגבי המחיר מכיוון שאין מערכת אחידה. ישנם סוגים שונים של מערכות לגילוי וכיבוי אש ובהתאם לכך המחירים. לדוגמה זה יכול להיות חיישן בודד בעובד על סוללה ומשמיע צפצופים חזקים במקרה שהוא מזהה עשן. זהו דבר זול מאוד אך מתאים רק למקרים מסוימים. לעומת זאת יתכנו מבנים בעלי קומות שונות בהם מותקנות מערכות מורכבות יותר לגילוי עשן ואפילו כיבוי אוטומטי. כמובן שמערכות אלו הן יקרות יותר. מערכות גילוי אש מחיר הוא דבר התלוי מאוד בצרכים של המקום ויש צורך בבדיקת הצרכים לפני שמדברים על מחיר.