כל בניין צריך צריך ציוד לכיבוי אש, או ליתר דיוק ציוד לגילוי וכיבוי אש. ציוד כיבוי אש בבניין יכול להציל חיים וכמובן רכוש. ברוב הבניינים ישנה רק יציאה אחת בקומת הקרקע, יתכן שיש יותר מיציאה אחת אך ברוב רובם של המקרים כל היציאות נמצאות בקומת הקרקע של הבניין. זה אומר שללא ציוד כיובי אש בבניין, המקום יכול להפוך למלכודת מוות. מסיבה זו החוק בארץ מחייב כל בניין מעל 13 מטר להתקין ספרינקלרים לכיבי אוטומטי. הם יכולים לכבות שריפות או לפחות להאט את התקדמותן של השריפות ובכך להציל חיי אדם. ספרינקלרים הם למעשה תשתיות של צינורות מים עם הרבה ברזים מתיזים המתחילים לפעול בתגובה לחום. למרות שכולם מרושתים באותה צנרת, כל ספרינקלר פועל באופן עצמאי כאשר הוא חש בחום (אני מציין זאת מכיוון שיש כאלו החושבים שכולם עובדים במקביל). ספרינקלרים הם רק דוגמה לציוד כיבוי אש בבניין אך יש עוד ציוד רב מלבדם, ישנם מטפי כיבוי מסוגים שונים ועוד מערכות לכיבוי אש אוטומטיות או ידניות.

ציוד לכיבוי אש באשקלון – סוגי שונים של מטפים
כאשר מחפשים ציוד לכיבוי אש באשקלון מסוג מטפי כיבוי תוכלו למצוא סוגים שונים הנבדלים ביניהם בכמה מאפיינים עיקריים – סוג החומר הפעיל במטף, נפח המטף והאם זה מטף להפעלה ידנית או מטף אוטומטי. מטפים להפעלה ידנית הם מטפים להם ישנה נצרת ביטחון אותה יש להסיר באופן ידני ואז ללחוץ על הידית, לעומתם מטפים אוטומטיים הם מטפים המחוברים למערכת לגילוי ונשלטים בצורה אוטומטית על ידי המערכת. בציוד לכיבוי אש באשקלון תוכלו למצוא את כל סוגי המטפים לכל צורך.
מבחינת החומר הפעיל במטף תוכלו למצוא מטפי קצף, מטפי פחמן דו חמצני ומטפי אבקה. כל סוג של מטף מתאים לסוג אחר של בעירה. בציוד לכיבוי אש באשקלון יוכלו להדריך אתכם בנושא ולראות איזה מטף ואיזה נפח הוא זה המתאים עבורכם ביותר. לעיתים ישנם מפעלים בהם משולבים סוגים שונים של מטפים לכיבוי.

ציוד כיבוי אש בבאר שבע – ביגוד ואביזרים
ציוד כיבוי אש בבאר שבע זה לא רק גלאים, מטפים, ספרינקלרים וצופרים אלא גם ביגוד ואביזרי בטיחות הדרושים לצורך כיבוי אש. אמנם אינכם מכבי אש אך בהחלט מפעלים רבים או מבנים גדולים בעלי סיכון נוהגים לרכוש ביגוד ואביזרים למקרה חירום. הרבה פעמים תוכלו למצוא ארון אש ובו ציוד חירום הכולל מוצרים כמו שמיכה חסינת אש למנוסה בתנאי אש, ברדסים מעכבי בעירה להגנה על הראש, כפפות חסינות אש למקרה שצריך לפלס דרך בסביבה בוערת, קסדות, תיקי עזרה ראשונה, פנסים, מסכות ועוד. בציוד כיבוי אש בבאר שבע תוכלו למצוא את כל ציוד החירום שתוכלו לדמיין.

ציוד כיבוי אש בבני ברק – בטיחות אש עם ילדים
כאשר יש ילדים בבית חשוב מאוד לקבוע כללים ברורים לגבי בטיחות באש. להלן מספר המלצות באדיבות שירותי הכבאות. ראשית כל יש להבהיר לילדים שאש היא אינה משחק, אסור לשחק בגפרורים ומצתים או כל דבר דליק אחר. ההמלצה תקפה גם לגבי נרות – נרות חנוכה, נרות שבת או נרות נשמה הם אינם משחק. יש לשים אותם במקום בטוח ולא לגעת. יש להיזהר בהפעלת מכשירי חשמל שונים ומוטב לעשות זאת אך ורק בהשגחת מבוגר. יש לתדרך את הילדים מה לעשות במקרה של שריפה ומה מספר הטלפון של מוקדי החירום. אין צורך להפחיד את הילדים, ניתן להסביר את הנושא בצורה בוגרת.