גילוי וכיבוי אש בבית

ציוד כיבוי אש בהרצליה – ציוד כיבוי  אש ביתי
ציוד כיבוי אש ביתי הוא דבר חשוב מאוד בבית שלכם. גם אם התקנים והחוקים השונים אינם מחייביים אתכם להתקין אמצעים לגילוי אש ולהחזיק ציוד כיבוי אש ביתי, עדיין מומלץ להחזיק ציוד בסיסי למקרה חירום. בציוד כיבוי אש בהרצליה תוכלו למצוא את כל האביזרים הדרושים עבור הבית שלכם. אבל ראשית בואו נדבר על הסכנות השונות אשר עלולות להוביל לדליקה בבית. שריפות בבית עלולות להתחיל בגלל גורמים שונים כמו למשל שריפות במטבח, חיבורי ישמל חובבניים וקצרים חשמליים, תנורי חימום, עישון ואפילו משחק באש. בבית ישנם גם גורמי סיכון דליקים מאוד – אלו יכולות להיות כמה פחיות צע במחסן, בקבוק שמן לרכב, שמנים ואלכוהול במטבח ועוד דברים דומים. אם אתם רוצים להגן על המשפחה שלכם ועל הרכוש, חשוב להשתמש בציוד כיובי אש ביתי.

ציוד כיבוי אש בחולון – אמצעי גילוי אש

לפני שנדבר על אמצעי כיבוי ביתי, חשוב להתעכב על אמצעי גילוי המתאימים לסביבה הביתית. חשוב להשתמש באמצעי גילוי אש, אף אחד לא מבטיח לכם שדליקה תפרוץ מול עיניכם. זה יכול להיות כאשר אתם ישנים במיטה, נמצאים בעבודה ואפילו בחופשה בחו"ל. בשביל זה משתמשים באמצעי גילוי אש אשר מפעילים אזעקה במקרה של עשן וסימני אש. ישנן מערכות מקומיות, הן טובות אך אינן מספקות התרעה כאשר אינכם בבית. עדיף להשתמש במערכות אזעקה המסוגלות לשלוח לכם הודעה במקרה של אש. כך גם אם אינכם נמצאים בבית, עדיין תוכלו לקבל התרעה ולפעול בהתאם. בציוד כיבוי אש בחולון תוכלו למצוא מבחר אביזרים לגילוי אש.

ציוד כיבוי אש ביבנה – ציוד כיבוי אש ביתי

לאחר שהבנתם את הסכנות שבשריפה בבית ואת אמצעי הגילוי, חושב שתתנו גם תשומת לב לציוד כיבוי אש ביתי. אנו מאמינים שצריך להשקיע הרבה אנרגיה במניעת אש אך במקביל להתכונן גם למקרה של שריפה בבית. אז איך בעצם מתכוננים? ראשית כל חשוב שכל בני הבית ידעו את מספר הטלפון של מכבי האש (וגם שירותי חירום אחרים). זה אולי נראה לכם  ברור מאליו עכשיו, אך ברגעי לחץ של שריפה זה לא בטוח שתזכרו את המספר. לכן מומלץ לרשום אותו במקום בולט.  בציוד כיבוי אש ביבנה תוכלו למצוא את כל הציוד הדורש לכם במקרה של שריפה בבית. ההמלצה שלנו היא לפזר כמה מטפי כיבוי במקומות שונים בבית.