אמצעים ידניים לכיבוי אש

ציוד כיבוי אש ובטיחות

עסקים ומפעלים משתמשים בציוד כיבוי אש ובטיחות, זוהי לא רק המלצה אלא חובה במקרים רבים. במפעלים תעשייתיים תמיד ישנן סכנות הנובעות ממכונות ענק, תהליכי יצור וחומרי גלם מסוכנים. למרות כל אמצעי הזהירות, במקרים רבים מתרחשת שריפה או אסון אחר בעל טופי בטיחותי. מסיבה זו יש צורך בציוד כיבוי אש ובטיחות.

ציוד כיבוי אש השרון – ציוד כיבוי אש ידני

כל עסק או מפעל צריכים ציוד כיבוי אש למקרה של שריפה. ישנם סוגים שונים של ציוד כיבוי אש; יש ציוד המשתייך לקטגוריה של כיבוי אש אוטומטי ויש ציוד כיבוי אש השרון המשתייך לקטגוריה של ציוד כיבוי אש ידני. ציוד מסוג זה הוא ציוד אשר נועד להפעלה על ידי אנשים לא מיומנים, או אנשים שעברו הדרכה בסיסית ביותר. אין צורך להיות כבאים מקצועיים בשביל להפעיל ציוד זה. יש צורך חשוב מאוד בציוד כיבוי אש ידני שכל אחד יכול להפעיל – כאשר מדברים על שרפות כל חלקיק שנייה יכול לעשות את ההבדל. תגובה מהירה תביא לכיבוי השרפה במהירות ובקלות, ועם פחות נזק ונפגעים. למכבי האש תפקיד בכיבוי שרפות, הם יודעים שהזמן הוא חשוב ולכן הם מגיעים מאוד מהר. אך מוטב להתחיל את מאמצי כיבוי האש כבר בשניות הראשונות ולא לחכות למכבי האש. מסיבה זו כל עסק או מפעל ממקם אמצעי כיבוי אש ידניים ברחבי העסק. כך ניתן להגיב באופן מיידי במקרה של שריפה.

ציוד כיבוי אש זכרון יעקב – גלגלון

הגלגלונים הם אחד האמצעים הידועים ביותר לכיבוי ידני של שריפה. במבנים רבים ומקומות ציבוריים תוכלו למצוא גלגלונים לכיבוי אש. הגלגלונים מתבססים על צורת הכיבוי הבסיסית ביותר שאנו מכירים – התזת כמויות גדולות  של מים לכיבוי האש. גלגלונים הם בדרך כלל צינור מים באורך של 25 מטר המגולגלים בצורה מסודרת על מתקן מיוחד השמור בתוך ארון אש. המתקן המיוחד מבטיח שבשעת חירום תוכלו בקלות להשתמש בצינור ולמשוך אותו לאזור שבו יש לכם בעיה של אש. ארון האש מבטיח שכל אחד יוכל למצוא בקלות את הגלגלון בשעת חירום. מדובר בארון בולט הצבוע באדום. הגלגלונים מגיעים עם זרנוק בעובי של אינטש' אחד ברוב המקרים. זרנוק המאפשרת התזה עצמתית של מים. בציוד כיבוי אש זכרון יעקב תוכלו למצוא גלגלונים ואביזרים נוספים לכיבוי אש.

ציוד כיבוי אש חדרה – מטפים

המטפים הם סוג נוסף של אמצעי כיבוי אש ידני. כאשר מחפשים ציוד כיבוי אש חדרה, בוודאי תיתקלו במטפים מסוגים שונים. המטפים הם אמצעי יעיל מאוד לכיבוי שרפות והשימוש בהם הוא פשוט מאוד. ישנם מטפים מסוגים שונים, אחד הנפוצים הוא מטף אבקה בזכות התאמתו לסוגים שונים של שרפות. חשוב מאוד לשים מטפים בעסק, אך יש לזכור שלמטפים יש מד לחץ, יש לעקוב באופן תקופתי על רמת הלחץ במטף ולתת תחזוקה מידי פעם. בציוד כיבוי אש חדרה תוכלו למצוא סוגים שונים של מטפים לכיבוי אש וגם שירותי תחזוקה ואישור למכבי אש וחברות ביטוח.