מערכות גילוי אש מתקדמות

ציוד כיבוי אש לקנייה

אם אתם מחפשים ציוד כיבוי אש לקנייה אז הרשו לי לספר לכם על ציוד כיבוי אש להבות הבשן. זהו אחד המפעלים הוותיקים ביותר בישראל בתחום מוצרי כיבוי אש וניתן להשיג אצלם ציוד כיבוי אש למכירה. במהלך השנים ציוד כיבוי אש להבות הבשן פיתחו אינספור מוצרים שונים לבטיחות וכיבוי אש. המוצרים של להבות נחשבים למובילים בתחום והם עומדים בכול התקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי ומכוני תקינה בינלאומיים. בלהבות מאמינים, ובצדק, כי באמצעות ציוד הגנה נכון ניתן למנוע אסונות. זהו קו מנחה בלהבות ולפי חזון זה הם פיתחו מגוון מוצרים וציוד כיבוי אש למכירה.  בין המוצרים של להבות ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של מטפי כיבוי מסוגים שונים ולכל מטרה, גלאי מסוגים שונים, מערכות גילוי וכיבוי אש לאוטובוסים, מטבחים מוסדיים, מכונות וכלי רכב ושייט צבאיים.

ציוד כיבוי אש להבות הבשן מתמחים במערכות כיבוי אש לשימושים מיוחדים, כמו למשל מערכות כיבוי אש לאנטנות סלולריות. אנטנות סלולריות דורשות מערכות לגילוי אש המשולבות עם מערכות לכיבוי אש אוטומטי. מסתבר שאנטנות סלולריות הן קרבן לחבלות והצתות ולכן יש צורך באמצעי הגנה. במקרה שמתגלה אש, למקרים אלו ישנם מחוללי קצף המכבים את האש. מערכות לכיבוי אש באנטנות סלולריות מיועדות לפעולה עצמאית אך במקביל הן מקושרות למרכז בקרה ממנו ניתן לשלוט עליהן מרחוק.

עוד התמחות של להבות היא מערכת לכיבוי אש במנועי אוטובוסים. המנוע של האוטובוס נמצא מאחור, הרחק מתחום הראייה של הנהג. במקרה של תקלה יכולה לפרוץ אש במנוע, דבר המסכן את נוסעי האוטובוס. כאשר הנהג יבחין בעשן אז כנראה שכבר יהיה מאוחר מידי. לכן להבות פיתחה מערכת מיוחדת לגילוי וכיבוי אש אוטומטית הנכנסת לפעולה במקרה וישנה תקלה במנוע המלווה באש. כמו כן המערכת שולחת הודעה לנהג המופיעה על לוח השעונים ומיידעת את הנהג על המתרחש.

ציוד כיבוי אש לילדים

ציוד כיבוי אש לילדים הוא אינו ציוד כיבוי אש המיועד לשימוש של ילדים אלא ציוד כיבוי אש הנועד לשמור על בטיחותם של הילדים בבית. אם יש לכם ילדים בבית (וגם אם לא) חשוב מאוד שתשקיעו מעט בציוד בטיחות על מנת לשמור על בטחון המשפחה שלכם. יש לשלב גלאי עשן ומטפי כיבוי למקרה חירום. בציוד כיבוי אש להבות הבשן תוכלו למצוא את כל המוצרים בשביל ציוד כיבוי אש לילדים.