כיבוי אש אוטומטי וסוגים שונים של שרפות

ציוד כיבוי אש מודיעין – מערכות כיבוי אש אוטומטיות

ישנם מקומות בהם ישנו צורך להשתמש במערכות כיבוי אש אוטומטיות. למערכות אלו ישנו יתרון גדול מכיוון שהן נכנסות לפעולה מיד כאשר מתגלה אש, אין זמן אבוד שבו מחכים להתערבות אנושית. מערכות מסוג זה בדרך כלל נועדו גם להפעלה חשמלית אוטומטית וגם להפעלה ידנית בשעת הצורך. אחת מהמערכות האוטומטיות לכיבוי אש עושה שימוש באבקה מיוחדת. זוהי מערכת המתאימה לחדרי גנרטורים וחדרי מכונות, מחסנים בהם ישנם חומרים דליקים וחללים בהם ישנה סכנה להתלקחות שריפה. מערכות אלו ניתן ליישם בצורות שונות, זו יכולה להיות מערכת המגיבה באופן נקודתי או מערכת המציפה באבקה בכמויות גדולות. האבקה הנמצאת בשימוש במערכות אלו מתאימה לשרפות מסוג A,B,C. אנשים רבים פונים ציוד כיבוי אש מודיעין ומתעניינים במערכות מסוג זה. אלו מכם הרוצים לדעת יותר על אופן פעולת המערכת וכיצד האבקה גורמת לכיבוי האש מוזמנים לפנות לציוד כיבוי אש מודיעין.

ציוד כיבוי אש נתניה – כיבוי אש במטבחים

הרבה מהלקוחות של ציוד כיבוי אש נתניה מתעניינים בציוד כיבוי אש למטבחים. אין  הכוונה למטבחים ביתיים, למרות שגם שם צריך ציוד כיבוי בסיסי, אלא למטבחים תעשייתיים כמו אלו הקיימים במסעדות גדולות, חדרי אוכל בקיבוצים, בסיסים צבאיים, בתי מלון ומוסדות שונים. במטבחים מסוג זה ישנה סכנה גדולה של התלקחות. יש בהם גז בישל דליק, חומרים דליקים כמו שמן ואלכוהול, מקורות חום וכל מה שצריך בשביל שתפרוץ אש. אחד המאפיינים העיקריים של מערכות גילוי אש למטבחים הוא שהן אינן עובדות עם גלאי עשן, אלא גלאי חום. גלאי עשן אינם מתאימים למטבח מכיוון שכל פעם שתבשלו משהו הם יזהו את האדים בתור שריפה. הסכנה במטבחים היא בדרך כלל התלקחות של שמן אשר לא קל לכבות, לכן מערכות כיבוי אש במטבחים בדרך כלל כוללות נוזל מיוחד המתאים לכיבוי שרפות שמן. אם אתם אחראיים על מטבח גדול או עוסקים בתחום, אתם מוזמנים לפנות לציוד כיבוי אש נתניה ולשמוע עוד פרטים על האפשרויות השונות.


ציוד כיבוי אש פרדס חנה – סוגי שרפות מסוג D  ו E.

כל לקוחות ציוד כיבוי אש פרדס חנה שמעו על סוגי השרפות השונים והמטפים המתאימים לכל סוג של אש. אך בדרך כלל אתם שומעים רק על A,B,C – ישנם עוד סוגי שרפות ומטפים שמקבלים פחות תשומת לב. אלו הן לא שרפות המתרחשות במרחב הביתי אלא בתעשיות, לכן המטפים המיוחדים לשרפות אלו אינם מקבלים חשיפה רבה. אך אין לטעות, מדובר במטפים חשובים מאוד במקומות בהם יש סיכון לשרפות מסוג זה. סוגי השרפות האחרים הם שרפות של גזים דליקים, כמו למשל מימן ואציטילן ושרפות של מתכת. ישנן מתכות העלולות להתלקח בתנאים מסוימים ולא פשוט לכבותן באמצעים רגילים. בציוד כיבוי אש פרדס חנה תוכלו למצוא ציוד כיבוי אש מיוחד לשרפות מסוג זה, כמו למשל מטפים המכילים סודיום כלוריד.

ציוד כיבוי אש פתח תקווה – מהו גלאי להבה

כידוע ישנם סוגים שונים של גלאי אש אותם ניתן להשיג בציוד כיבוי אש פתח תקווה. בדרך כלל כאשר אנו מדברים על גילוי אש, אנו מדברים על גילוי האש באמצעות חיישני עשן. אך האמת שזו לא הדרך היחידה, ישנם אף מקרים בהם הנסיבות אינן מאפשרות שימוש בגלאי עשן. אחת האפשרויות המתקדמות לגילוי אש אשר אינן מתבססות על גילוי עשן הוא באמצעות ניתוח הקרינה האולטרה סגולית והאינפרה אדומה, זהו מוצר חדשני אשר בקרוב ימצא את דרכו לשימוש מסחרי.