השלבים בבחירת מטף לבית

ציוד כיבוי אש קריות – איך לבחור מטף כיבוי?

מטף כיבוי אש הוא אמצעי בטיחות שכל אחד צריך. כאשר משתמשים בו נכון, מטף כיבוי יכול למנוע אסון. כאשר אנשים מחפשים מטף כיבוי לבית או לעסק קטן הם מיד מתבלבלים ולא יודעים איך בעצם בוחרים בין הסוגים השונים של המטפים. האמת שכאשר מבינים את ההבדלים בין כל המטפים זה הרבה יותר פשוט לבחור מטף כיבוי. להלן כמה טיפים לבחירת מטף כיבוי באדיבות ציוד כיבוי אש קריות.
הדבר הראשון שיש לעשות הוא להחליט איפה אתם הולכים למקם את המטף? השאלה הזו חשובה מכיוון שהיא תעזור לכם להעריך איזה סוג מטף אתם צריכים ואיזה גודל מטף.

ציוד כיבוי אש רחובות – סוגי שריפות

לאחר שהחלטתם היכן אתם רוצים למקם את מטף הכיבוי, עליכם לנתח בהתאם למיקום את סוגי השרפות הפוטנציאליות בחדר. ישנם חמש סוגי שרפות: שרפות רגילות של מוצרים, שרפות של נוזלים דליקים, שרפות חשמל, שרפות מתכת ושרפות של שמנים, כמו אלו הנמצאים בשימוש במטבח. סוגי השרפות מסומנים באותיות האלפא בית האנגלי ובהתאם לכך המטפים. בציוד כיבוי אש רחובות תוכלו לקבל יעוץ לגבי סוגי המטפים המתאימים לכל סוג שריפה.

ציוד כיבוי אש רמלה – בחירת גודל המטף

לאחר שברור לכם איזה סוג מטף דרוש לכם, עדיין יש לקבל החלטה לגבי הגודל. ההמלצה שלנו היא לפנות לייעוץ בציוד כיבוי אש רמלה על מנת להתאים את הציוד המתאים ביותר עבור המקרה שלכם. ברמת העיקרון כאשר מחליטים על הגודל של המטף יש לקחת בחשבון את מקום האחסון, הרי איפה תמקמו מטף 50 ליטר בבית?. מי משתמש במטף והשטח שהוא צריך לכסות.

ציוד כיבוי אש רעננה

לאחר שהחלטתם איזה סוג מטף ואיזה נפח של מטף אתם רוצים, עליכם למקם אותו בחדר. יש למקם את המגש במקום נגיש לכולם ולוודא שכל בני הבית יודעים אך לתפעל את המטף במקרה הצורך. כמו כן יש לשים לב להוראות התחזוקה של המטף. בציוד כיבוי אש רעננה תוכלו לקבל את כל הייעוץ וההכוונה בנושא.