מידע על רכזות גילוי אש

רכזת גילוי אש טלפייר

רכזת גילוי אש טלפייר מיוצרת בישראל על ידי חברת טלפייר, בעלת יותר משלושים שנות ניסיון בתחום המערכות לגילוי אש.  רכזת גילוי אש טלפייר היא רכזת מתקדמת העומדת בתקנים אשר נקבעו על ידי מכון התקנים הישראלי מסדרת תקן 1220. כמו כן המערכת תואמת לתקנים האירופאיים והאמריקאים. בין המוצרים של חברת טלפייר ניתן למצוא רכזת גילוי אש טלפייר אנלוגית ורכזת איזורית.

רכזת גילוי אש טלפייר אזורית – טלפייר מייצרת רכזת מודולרית התומכת בשש עשרה אזורים ואף ניתנת להרחבה. מערכת זו מאפשרת חיבור של חיישנים מסוגים שונים כמו חיישני עשן וגז, גלאי קרן ועוד. ניתן לחבר אליה צופרי אזעקה ואפילו מספר פאנלים לשליטה. בעזרת רכזת זו תוכלו לשמור על בטיחות הנכס שלכם, ניתן לחבר אותה למערכות תקשורת.

רכשת גילוי אש טלפייר אנלוגית – עוד רכזת מתוחכמת המאפשרת לעבוד בצורה כתובתית עם מאות התקנים המחוברים אליה. מערכת זו מאפשרת שליטה טובה יותר הן ברמת הידיעה של המיקום המדויק בו מתרחש אירוע והן באפשרויות התכנות השונות של המערכת. למשל ניתן לעשות משטרי יום ומשטרי לילה בהם המערכת פועלת אחרת.


רכזת גילוי אש מחיר

ישנם סוגי שונים של רכזות וצריך לבדוק איזה סוג אתם רוצים לרכוש. השאלה איזה סוג הכי טוב היא לא ממש רלוונטית, השאלה הנכונה היא איזה סוג הוא הכי מתאים עבורכם. רכזת גילוי אש מחיר תלוי מאוד בצרכים שלכם ובמספר ההתקנים אשר אתם מחברים לרכזת. ברוב המקרים אנשים אינם 'רוכשים רק את הרכזת, אלא מערכת שלמה הכוללת רכזת, צופרים, גלאים, רכזת משנה ועוד התקנים. רכזת המשנה או פאנל המשנה היא יחידה באמצעותה ניתן לשלוט ולתכנת את הפעולות של המערכת.

וליום כמה מילים על השירות –  שירות למערכות גילוי אש הוא דבר חשוב מאוד. רכזת גילוי אש מחיר הוא לא רק ההתקנה אלא גם השירות. ישנם התקנם שטנים הדורשים תחזוקה ולעתים החלפה, כמו כן יש לבצע ניסויי מערכת. שירות למערכות גילוי אש במקרים רבים כולל גם מוקד אתו המערכת מתקשרת במקרה של שריפה.

על מנת ליהנות ממערכת גילוי אש אשר לא תיכשל בשעת הצורך עליכם להקפיד על שירות למערכות גילוי אש.