גילוי אש וכיבוי אש נהריה

אם אתם מתעניינים בגילוי וכיבוי אש בלוחות חשמל תוכלו לפנות לשירותי גילוי וכיבוי אש נהריה, שם יוכלו לייעץ לכם בנושא. חשוב מאוד להגן על לוחות חשמל מפני שריפה וישנם תקנים מיוחדים בנושא המעוגנים בחוק. עסקים רבים פונים לגילוי אש וכיבוי אש נהריה על מנת לקבל ייעוץ לגבי התקנים השונים בהתאם לרמת האמפר בלוח החשמל. בגילוי וכיבוי אש נהריה תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על מנת למצוא את מערכת הגילוי וכיבוי אש המתאימה לארון החשמל שלכם.

גילוי אש תל אביב

גם בגילוי אש תל אביב תוכלו לקבל הדרכה וייעוץ לגבי גילוי וכיבוי אש בלוחות חשמל. ישנן סטטיסטיקות והערות המדברות על כחמישים אחוז מהשריפות אשר נגרמות בגלל קצר חשמלי בלוח החשמל ולכם ישנה חשיבות רבה לנושא זה של גילוי וכיבוי אש בלוחות חשמל. חיבורים חובבניים בלוח החשמל וציוד לא מתאים יכולים לגרום להתחממות יתר ושריפה קטלנית. לכן בגילוי אש תל אביב שמים גם דגש על הכנה ומניעה ולא רק על גילוי וכיבוי אש.

האמצעים לגילוי וכיבוי אש בלוחות חשמל

גלאי עשן – ישנם גלאי עשן אופטיים, אלו גלאי עשן סטנדרטיים המותקנים על התקרה או מעל לוחות חשמל. העיקרון הוא שהחשמל תמיד עולה למעלה וכך הוא מפעיל את גלאי העשן. על מנת להפעיל גלאים אלו יש צורך בכמות מסוימת של עשן אשר תחדור פנימה ותפעיל את הגלאי. ישנם גם גלאי לייזר המזהים עשן.

על מנת לכבות אש בלוחות חשמל לא משתמשים בספרינקלרים אלא במערכות מיוחדות המבוססות על גז החונק את האש. ישנן מערכות שונות העושות שימוש בגזים וחומרים שונים על מנת לכבות את האש. בעבר נעשה שימוש בגז ההלון, היום זה פחות נפוץ בגלל הנזק לאוזון שהוא גורם. אחד היישומים הנפוצים היום לכיבוי אש בלוחות חשמל הוא האירוסול,  זהו חומר מוצק אשר בשעת שריפה הופך לחלקיקים המפזרים על האש ומפריעים לפעולה הכימית של תהליך הבעירה.

שימו לב כי החוק מתייחס במפורש לסוגים שונים של לוחות חשמל על פי האמפר. מומלץ להתייעץ עם מומחים לגילוי וכיבוי אש על מנת להתאים את ללוח החשמל שלכם את הציוד המתאים בהתאם לנהלים ולתקנות.