גילוי עשן באר שבע

ישנם אמצעים שונים לגילוי אש, אחד האמצעים הנפוצים הוא מערכת לגילוי עשן. בגילוי עשן באר שבע תוכלו למצוא מגוון של מערכות לגילוי עשן ואש העובדות כל טכנולוגיות שונות:

גילוי עשן באמצעות גלאים אופטיים – גלאי עשו אופטיים הם נפוצים מאוד, בתוכם תמצאו מקור אור ומולו חיישן הקולט את האור. כאשר ישנו עשן החודר אל תוך הגלאי משתבש הקשר בין מקור האור לקולט האור וכך מופעלת האזעקה. גלאי עשן אלו יעילים מאוד לדליקות מעשנות אשר לוקח להם זמן להתפתח לאש.

גילוי עשן באמצעות יוניזציה – גם גלאים אלו הם נפוצים מאוד, הם מתבססים על פעילות המתרחשת בין שתי אלקטרודות בעזרת שימוש בקרינת אלפא. חדירה של עשן משבשת את הפעילות וכך מפעילה את התראת השריפה.

גלאי יניקה – גלאי יניקה שואבים לתוכם אוויר ודוגמים אותו בחיפוש אחד חלקיקי עשן זעירים. הם עושים שימוש באמצעים אופטיים על מנת לזהות את העשן.

אלו הם רק דוגמאות לכמה סוגי גלאי עשן נפוצים, אך ישנם עוד סוגים. בגילוי עשן באר שבע תוכלו לקבל ייעוץ מתאים ולבחור את גלאי העשן המתאימים לצרכים שלכם.

גילוי עשן חיפה

אזור מפרץ חיפה והקריות ידוע בזכות איזור תעשייה שוקק פעילות. ישנם מפעלים רבים הנמצאים באזורים אלו ובכללם תעשיות פטרוכימיות. מפעלים אלו עושים שימושים רבים בחומרים בעלי פוטנציאל להתלקחות. ישנה חשיבות גדולה מאוד לעבודה של שירותי גילוי עשן חיפה. כאשר שוכרים את שירותיהם הם חייבים לוודא להתקין אצל הלקוחות את המערכות הטובות ביותר לגילוי עשן ואש. חשוב שתדעו שהעבודה אינה מסתיימת בהתקנת המערכות – מערכות לגילוי עשן ואש דורשות תחזוקה שוטפת על מנת שישמרו על תקינותן בשעת חירום. כמו כן יש לתדרך את העובדים ולעשות תרגילי פינוי תקופתיים. הערכות נכונה למקרה של אש יכולה להציל חיים

גילוי עשן ואש הם דברים חשובים מאוד ואין לזלזל בכל מה שקשור לגילוי עשן ואש. כאשר אנו מדברים על גילוי עשן ואש ישנה חשיבות גדולה מאוד לזיהוי מוקדם ככל האפשר של מוקד האש. אש יכולה להתחיל בקטן ולהפוך במהירות לשריפת ענק. כאשר משתמשים באמצעים לגילוי עשן ואש ניתן להתמודד עם האש כאשר היא קטנה ולפני שהיא גורמת נזק רב לנפש ורכוש. אם יש לכם עסק, יש לבצע סקירה עם מקצוען בטיחות אשר ידע לנתח את כל הסיכונים העסק שלכם, למצוא שיטות להפחיתם ולקבוע מדיניות להתמודדות עם מצבי חירום הכוללים אש.