גילוי אש ירושלים – סוגי מטפים

ישנם סוגים שונים של מטפים אשר נועדו לטפל בסוגים שונים של דליקות. המטפים הנפוצים בשוק הם מטפי גז CO2, מטפי אבקה יבשה, מטפי קצף, מטפי גז הלון, מטפי גז הלוטרון וגם מטפים מיוחדים לשריפות מתכת המיועדים למעבדות ומפעלים המתעסקים עם חומרים מסוימים. שירותי גילוי אש ירושלים מציעים מכירה ותחזוקה של כל סוגי המטפים. אך לפני שרצים לרכוש מטפים יש לבדוק את צרכי המקום ולהתאים עבורו את סוגי המטפים המתאימים עבורו. כחלק מהעבודה של שירותי גילוי אש ירושלים הם מגיעים ועושים סקירת סיכונים שלאחריה ימליצו על אמצעי הכיבוי. כמו כן הם נותנים הדרכה מתאימה לעובדים.

 גילוי אש כרמיאל – מטפי גז

בשירותי גילוי אש כרמיאל תוכלו למצוא מטפי גז CO2 לכיבוי שריפות. מטפים מסוג זה הם נפוצים מאוד בשוק וניתן להשיגם אצל שירותי גילוי אש כרמיאל. מטפים אלו מכילים פחמן דו חמצני החונק את האש וגם מקרר את האזור.  למטף כיבוי אש מסוג זה יש יתרונות רבים המתבטאים בהתאמתו לכל סוג של שריפה, נוחות השימוש והוא אינו גורם נזק לסביבה. למשל ניתן להשתמש בו בשריפות חשמל, הוא אינו גורם נזק למערכות החשמליות מעבר לנזק הנגרם על ידי האש עצמה, בניגוד למים אשר יהרסו כל מערכת חשמלית שאתה יבואו במגע. הרבה מהלקוחות של גילוי אש כרמיאל משתמשים במטפי גז, הם נחשבים לנוחים מאוד לשימוש עבור מי שאין לו שום ניסיון.

 גילוי אש מודיעין – מטפי אבקה יבשה

אצל שירותי גילוי אש מודיעין תוכלו למצוא מטפי אבקה כימית יבשה המומלצים על ידי פיקוד העורף. מדובר במטפים המגיעים במידות שונות ומכלים אבקה יבשה המתאימה לכיבוי כל סוגי האש. זהו חומר נוח לשימוש, הוא אינו רעיל ואינו גורם נזק סביבתי. בעזרת מטף זה ניתן לכבות שריפות של מוצקים ונוזלים, לכן הוא רב שימושי. מטף זה מתאים לבית ולמשרד, הוא מצויד בשעון המציג את הלחץ במטף. חשוב לזכור שמטפים זה דבר הדורש תחזוקה כאשר הלחץ יורד. שירותי גילוי אש מודיעין לא רק מוכרים לכם מטפי אבקה יבשה אלא גם מעניקים טיפולי תחזוקה.

 גילוי אש נתניה – מטפי קצף

 בין סוגי המטפים השונים אשר תוכלו למצוא בגילוי אש נתניה ניתן להזכיר את מטפי הקצף. מדובר במטפים המכילים קצף מיוחד המשמש לכיבוי אש וניתן להשתמש בו לכיבוי מוצקים ונוזלים, אך יש להיזהר ולשים לב שהוא אינו מיועד לכיבוי שריפות חשמל. גילוי אש נתניה מספקים מגוון של מטפי קצפים בגדלים שונים ובהתאם  לתקן הישראלי. מטפי קצף ניתן למצוא במפעלים ומוסכים, הם נוחים מאוד לשימוש. בגילוי אש נתניה יוכלו להתאים עבורכם מטף המתאים לצרכים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *